MATSALSGRUPP, 8 delar.

1395384. MATSALSGRUPP, 8 delar.

Matbord med 1+2 iläggsskivor. Höjd 74 cm, diameter 115 cm. Iläggsskivor 48 + 24 cm
Sideboard. Höjd 74 cm, bredd 148 cm, djup 49 cm.
Hörnskåp. Höjd 178 cm.
4 stolar + 1 karmstol.

Bruksslitage, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hörnskåp. Höjd 178 cm.
4 stolar + 1 karmstol.

Bruksslitage, mindre skador.

Antal besök: 1 153