MOCCASERVIS, 30 delar, porslin, Devon Crown, Fieldings, England.

1394468. MOCCASERVIS, 30 delar, porslin, Devon Crown, Fieldings, England.

Röd och blå glasyr, med förgylld dekor och insida.
14 röda koppar med fat, höjd 5 cm
16 blå koppar med fat, höjd 5 cm.

Bruksslitage, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, krackeleringar.

Antal besök: 739