OLOF HERMELIN. Olja på linneduk, signerad och daterad 1901.

139438. OLOF HERMELIN. Olja på linneduk, signerad och daterad 1901.

Mått 40 x 64 cm.

Bruksslitage.

Olof Hermelin (1827–1913)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 40 x 64 cm.

Bruksslitage.

Olof Hermelin (1827–1913)

Antal besök: 1 013