STÖRRE TENNFAT, 1700/1800-tal.

1394055. STÖRRE TENNFAT, 1700/1800-tal.

Stort tennfat med otydliga stämplar, hela 36,5 cm i diameter.

Ålders- samt Bruksslitage, mindre lagningar, fästanordning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 815