PARET LJUSSTAKAR CA 1900, Franska sannolikt.

1394049. PARET LJUSSTAKAR CA 1900, Franska sannolikt.

2 ljusstakar troligt franska tillverkade ca 1900, marmorsockel samt delvis förgyllda, vacker dekor med kvinna samt hängande kedjor, har en höjd på 20 cm.

Mindre Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Åldersslitage.

Antal besök: 371