2 ljusstakar troligt franska tillverkade ca 1900, marmorsockel samt delvis förgyllda, vacker dekor med kvinna samt hängande kedjor, har en höjd på 20 cm.
Mindre Åldersslitage.
Mindre Åldersslitage.