TRÄGUBBE ROR BÅT MED FISKANDE GUMMA, signerad NEM 91.

1393975. TRÄGUBBE ROR BÅT MED FISKANDE GUMMA, signerad NEM 91.

Fint snidad träskulptur med en längd på ca 26 cm.

Mindre Ålders- samt Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 226