SAMLARFIGURER, 5 st. Aliens vs Predator, NECA, 2000-tal.

1393892. SAMLARFIGURER, 5 st. Aliens vs Predator, NECA, 2000-tal.

Total höjd ca. 31 cm.

Förpackningar med repor, märken och smärre missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca. 31 cm.

Antal besök: 1 332