BORD, mahogny, Rokokostil, 18/1900-tal.

1392615. BORD, mahogny, Rokokostil, 18/1900-tal.

Bord. Diameter 112 cm. Höjd 75 cm. Medföljer 1 iläggsskiva på 66 cm samt 3 stödben.

Skavmärken, ytrepor och slitage. 2 ben lagade med nyare skruvar.
Bordshalvorna något ojämna i skarven.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 402