SNIDADE TRÄFIGURER, 10 stycken, 1900-tal.

1391684. SNIDADE TRÄFIGURER, 10 stycken, 1900-tal.

Höjd 8-21 cm. Delvis signerade.

Mindre avslag och skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 468