SKRIVBORD, rödmålat trä, 1900-talets första hälft Proveniens Fröllinge Slott.

1391657. SKRIVBORD, rödmålat trä, 1900-talets första hälft Proveniens Fröllinge Slott.

Bredd 100 cm. Djup 66 cm. Höjd 77 cm.

Kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kraftigt slitage.

Antal besök: 466