BYRÅ, laserat trä, 4-lådig, 1900-talets första hälft Proveniens Fröllinge Slott.

1391649. BYRÅ, laserat trä, 4-lådig, 1900-talets första hälft Proveniens Fröllinge Slott.

Bredd 90 cm. Djup 46 cm. Höjd 97 cm.

Del av bakstycke saknas, 1 ben saknas samt nedre låsbeslag saknas. Skavmärken samt slitage. Proveniens Fröllinge slott.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 468