MATSERVIS, VEB Reichenbach, 57 delar, porslin, 1900-tal.

1391340. MATSERVIS, VEB Reichenbach, 57 delar, porslin, 1900-tal.

12 st djupa tallrikar
12 st mattallrikar
12 st förrättstallrikar
11 st assietter
6 st uppläggningsfat
2 st skålar
en såsskål
en kanna.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st djupa tallrikar
12 st mattallrikar
12 st förrättstallrikar
11 st assietter
6 st uppläggningsfat
2 st skålar
en såsskål
en kanna.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 302