KAFFESERVIS, porslin, 25 st, Alfreda Blocho, 1900-tal.

1391248. KAFFESERVIS, porslin, 25 st, Alfreda Blocho, 1900-tal.

10 st koppar med fat plus 2 st extrafat
12 st assietter,
kaffekanna, sockerskål, gräddkanna.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st assietter,

bruksslitage.

Antal besök: 1 136