KAFFESERVIS, 34 delar, Rosenthal, 1900-talets andra hälft.

139010. KAFFESERVIS, 34 delar, Rosenthal, 1900-talets andra hälft.

5 koppar
10 fat
16 assietter
1 sockerskål
1 kaffekanna
1 gräddsnipa.

Smärre bruksslitage, nagg på gräddsnipans övre kant samt på en av kopparnas fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 koppar
10 fat
16 assietter
1 sockerskål
1 kaffekanna
1 gräddsnipa.

Antal besök: 615