MATSALSGRUPP, 7 delar, furu, Krogenäs Möbler, Norge, 1900-tal.

1389533. MATSALSGRUPP, 7 delar, furu, Krogenäs Möbler, Norge, 1900-tal.

Bordet mått 80x200 cm, höjd 75 cm, + 2 iläggsskivor bredd 35 cm vardera
Stolar 6 st rygghöjd 99 cm.

Slitage, fläckar, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar 6 st rygghöjd 99 cm.

Antal besök: 1 268