FLYGARHUVA MED SYRGASMASK, RAF (Royal Air Force),1900-tal.

1389466. FLYGARHUVA MED SYRGASMASK, RAF (Royal Air Force),1900-tal.

Flygarhuva med syrgasmask med kabel för kommunikation.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 877