ARTHUR PERCY. FRUKTSERVIS med mera, 18 delar, Upsala-Ekeby "Rubin" 1900-tal.

1388142. ARTHUR PERCY. FRUKTSERVIS med mera, 18 delar, Upsala-Ekeby "Rubin" 1900-tal.

assietter 12 st, tårtfat, fruktskål, vas, klotvat, askfat, cigaretthållare
Största storlek 29 cm.

mindre bruksslitage.

Arthur Percy (1886–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Största storlek 29 cm.

mindre bruksslitage.

Arthur Percy (1886–1976)

Antal besök: 710