Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
PARHUNDAR 2 st, keramik, sannolikt Stafforshire, England, 1800-tal.
1387626. PARHUNDAR 2 st, keramik, sannolikt Stafforshire, England, 1800-tal.
höjd 25 cm.
åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 25 cm.
åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
186