GILLIS LUNDGREN. Pall, "Sudan", IKEA, 1900-talets andra hälft.

1386854. GILLIS LUNDGREN. Pall, "Sudan", IKEA, 1900-talets andra hälft.

Bredd 56 cm. Djup 42 cm. Höjd 47 cm.

Skinn med slitage.

Gillis Lundgren (1929–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinn med slitage.

Gillis Lundgren (1929–2016)

Antal besök: 1 104