Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Möbler
Matsalsmöbler
MATSALSBORD med iläggsskiva och STOLAR, 4 st, 1900-tal.
1385961. MATSALSBORD med iläggsskiva och STOLAR, 4 st, 1900-tal.
höjd 73 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 73 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
606