Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Skulptur
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. TRÄFIGUR, signerad, A Carlzon, daterad 1980.
1385474. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. TRÄFIGUR, signerad, A Carlzon, daterad 1980.
höjd 18 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 18 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
573