SIDEBOARD, teak, 1950/50-tal.

SIDEBOARD, teak, 1950/50-tal.
1384418. SIDEBOARD, teak, 1950/50-tal.

2 skjutdörrar med bakomliggande förvaring. Utdragsskiva. Längd ca. 80, bredd 42, höjd 75 cm.

Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor. Märken.

Antal besök: 5 315