FÖRSTÄRKARE, Line 6, "Spider jam", 2000-tal.

1383383. FÖRSTÄRKARE, Line 6, "Spider jam", 2000-tal.

Med multieffekter.
Längd 53, bredd 27, höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med multieffekter.

Bruksslitage.

Antal besök: 732