HÖG HATT I LÅDA, Nordiska Kompaniet, Stockholm, 1900-talets första häjft.

1382681. HÖG HATT I LÅDA, Nordiska Kompaniet, Stockholm, 1900-talets första häjft.

Hatt märkt AB Nordiska Kompaniet, hattens innermått 20x16 cm

Proveniens Fröllinge Slott.

hattask med mindre reva
Hattask med större fuktfläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Fröllinge Slott.

hattask med mindre reva
Hattask med större fuktfläck.

Antal besök: 897