SEKRETÄR, Louis Philippe, Frankrike, 1800-talets första hälft.

1382439. SEKRETÄR, Louis Philippe, Frankrike, 1800-talets första hälft.

Mahogny med svart marmorskiva, front med låda, dubbeldörrar samt skrivklaff, bakom vilken små lådor och rum
Längd 100 cm, djup 41 cm, höjd 144 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 559