SYBORD, mahogny på fot, Oscarianskt, 1800-talets slut.

1382429. SYBORD, mahogny på fot, Oscarianskt, 1800-talets slut.

Sarg med låda med små fack samt uppfällbar nåldyna, höjd 77 cm.

Slitage, torrsprickor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 452