SOFFBORD, med tidskriftshylla, troligen Danmark, 1900-talets andra hälft.

1382419. SOFFBORD, med tidskriftshylla, troligen Danmark, 1900-talets andra hälft.

Mått 96x52 cm, höjd 55 cm
Med 2 utdragbara underskivor samt undre tidskriftshylla.

Fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 96x52 cm, höjd 55 cm

Fläckar och repor.

Antal besök: 462