GLASSKÅL, Art Déco, 1900-talets första hälft.

138112. GLASSKÅL, Art Déco, 1900-talets första hälft.

Skål i handblåst glas på stativ. Höjd 12,5, diameter 21 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 755