BORD MED LÅDA, 1900-talets första hälft.

1380603. BORD MED LÅDA, 1900-talets första hälft.

Längd 90 cm, djup 55 cm, höjd 77 cm

Proveniens Fröllinge Slott.

Omfattande slitage, skador och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Fröllinge Slott.

Antal besök: 309