PENNOR 4 st, bland annat Mont Blanc och Parker, 1900-tal.

1380444. PENNOR 4 st, bland annat Mont Blanc och Parker, 1900-tal.

2 st originallådor medföljer med längd 17 och 20 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Antal besök: 412