KJELL ENGMAN. Skulptur i färgat glas, gitarr, Kosta Boda.

1380124. KJELL ENGMAN. Skulptur i färgat glas, gitarr, Kosta Boda.

Signerad samt numrerad 1090772. Höjd 17 cm.

Undre kant med mindre nagg.

Kjell Engman (Född 1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Undre kant med mindre nagg.

Kjell Engman (Född 1946)

Antal besök: 2 230