HANS J WEGNER. SERVERINGSVAGN, Danmark.

1379483. HANS J WEGNER. SERVERINGSVAGN, Danmark.

För Andreas Tuck, 1960-tal, stomme i ek, bemålade skivor, brännmärkt undertill. Längd 73 cm, bredd 48 cm, höjd 59 cm.

Bruksslitage, troligen senare hjul.

Hans J Wegner (1914–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besök: 1 237