CARL MALMSTEN. MATSALSBORD och STOLAR 6 st "Calmare Nyckel" 1900-tal.

1379033. CARL MALMSTEN. MATSALSBORD och STOLAR 6 st "Calmare Nyckel" 1900-tal.

Extraskivor 3 st medföljer
Bordet, höjd74 cm, längd 148 cm, bredd 95 cm.

mindre bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Extraskivor 3 st medföljer

mindre bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 661