TESERVIS, för 12 personer, keramik, Rörstrand, signerad, 1900-tal.

1378814. TESERVIS, för 12 personer, keramik, Rörstrand, signerad, 1900-tal.

tekanna, sockerskål, gräddkanna, koppar med fat 12 st, assietter 12 st.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Antal besök: 251