SPEGEL MED BYRÅ, teak, Fröseke AB Nybrofabrikerna.

1378588. SPEGEL MED BYRÅ, teak, Fröseke AB Nybrofabrikerna.

Byrå 30x48 cm, höjd 49 cm
Spegel totalmått 108x51 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå 30x48 cm, höjd 49 cm
Spegel totalmått 108x51 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 374