BORDSUR, bronserad metall på marmorsockel, 1900-tal.

1378351. BORDSUR, bronserad metall på marmorsockel, 1900-tal.

Bredd 46 cm, djup 15 cm, höjd 28 cm
Emaljerad urtavla.

Ej funktionstestad, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Emaljerad urtavla.

Ej funktionstestad, slitage.

Antal besök: 302