ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft.

1376514. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft.

Bredd 90 cm. Djup 75 cm. Rygghöjd 102 cm.

Skavmärken och slitage. 1 ben något löst från stommen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 498