CHRISTIAN KRUSE. Kolteckning.

Landskap. Signerad samt daterad 1923. 24x31 cm.

Mindre ytslitage.

CHRISTIAN KRUSE. Kolteckning.

Mindre ytslitage.

Föremålsnr
1376480
Antal besök: 651