BENGT NORDENBERG. Litografiskt tryck.

1376434. BENGT NORDENBERG. Litografiskt tryck.

En läsare stör fröjden i en gillestuga. 33x49 cm. Proveniens Fröllinge Slott.

Gulnad samt mindre fläckar förekommer.

Bengt Nordenberg (1822–1902)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bengt Nordenberg (1822–1902)

Antal besök: 1 090