FOTOBOK, "Speed of Life", Mikael Jansson, signerad och daterad 2007.

137639. FOTOBOK, "Speed of Life", Mikael Jansson, signerad och daterad 2007.

Mikael Janssons fotografier från Formel 1, från racerbilarna till åskådarna på läktaren. Mått 29 x 43 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 4 229