CARL LARSSON. EFTER. Litografiskt tryck.

1375405. CARL LARSSON. EFTER. Litografiskt tryck.

Carl Larsson i spegel. 46x28 cm.

Mindre ytslitage.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 591