KOPPARSTICK, 2 st, handkolorerade, 1700-talets andra del.

137442. KOPPARSTICK, 2 st, handkolorerade, 1700-talets andra del.

"Le Visite Inattendue", "Oväntat besök", mått 32 x 23 cm. "L'occupation", "Erövring", mått 19 x 15 cm.

Bruksslitage. Gulnatt papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Gulnatt papper.

Antal besök: 602