MATSALSBORD, Piet Hein och Bruno Mathsson, Fritz Hansen Danmark.

1373695. MATSALSBORD, Piet Hein och Bruno Mathsson, Fritz Hansen Danmark.

145x145 cm, höjd 70,5 cm
Omäkt.

Fläckar, repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

145x145 cm, höjd 70,5 cm
Omäkt.

Fläckar, repor och slitage.

Antal besök: 635