STEGAR, 2 st, industri, 1900-talets mitt.

137196. STEGAR, 2 st, industri, 1900-talets mitt.

Stomme i trä med beslag i metall, utfällbara. Höjd 60, resp 70 cm.

Slitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, märken.

Antal besök: 742