STRINGHYLLOR, 2 st, teak, 1900-talets mitt.

137191. STRINGHYLLOR, 2 st, teak, 1900-talets mitt.

5 st hyllplan, längd 75, djup 19,5 cm. 4 st gavlar höjd, ca 78 cm.

Slitage, repor, märken, gulnade gavlar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 831