SKULPTUR, trä, Bläst-Lars ko. Tillskriven, 1900-talets första halva.

137190. SKULPTUR, trä, Bläst-Lars ko. Tillskriven, 1900-talets första halva.

Höjd 15 cm.

Bläst-Lars från Ilsbo, norra Hälsingland.

Slitage. Skador på två klövar. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Antal besök: 5 499