Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
KÄPP MED SILVERKRYCKA, 18/1900-TAL.
1370757. KÄPP MED SILVERKRYCKA, 18/1900-TAL.
Höjd 92 cm.
Märken, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 92 cm.
Märken, slitage.
Halmstads Auktionskammare
244