OSCAR ANTONSSON. BLÄCKSTÄLL, Ystad Tenn, Swedish Grace/Modernism, signerad, 1931.

1370724. OSCAR ANTONSSON. BLÄCKSTÄLL, Ystad Tenn, Swedish Grace/Modernism, signerad, 1931.

bredd 12 cm, djup 15 cm.

mindre ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 12 cm, djup 15 cm.

Antal besök: 669