Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, röllakan, möjligen Anna Greta Sjöqvist, signerad GS, 1900-tal, 200 x 135.
1368989. MATTA, röllakan, möjligen Anna Greta Sjöqvist, signerad GS, 1900-tal, 200 x 135.
200 x 135 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
200 x 135 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
737