MATTA, rölakan, signerad DL, 1900-talets andra hälft.

1368632. MATTA, rölakan, signerad DL, 1900-talets andra hälft.

195x140 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

195x140 cm.

Mindre ytslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
MV
Antal besök: 539